Projekt i wycena instalacji wentylacji domu jednorodzinnego
Sprzedawca:
Logo sklepu PE-FLEX sp. z o.o. sp. k.

Projekt i wycena instalacji wentylacji domu jednorodzinnego

203,25 zł NETTO
250,00 zł BRUTTO

PROMOCJA Projekt za 0 zł
Wraz z projektem otrzymasz kupon rabatowy na produkty PE-FLEX o wartości zakupionego projektu! Kupon przyznawany jest wyłącznie klientom indywidualnym i obowiązuje przy zakupach powyżej 3000 zł (sprawdź regulamin). Promocja NIE DOTYCZY projektu z pieczęcią.

Projekt wentylacji mechanicznej (rekuperacji) zawiera opis techniczny, rysunki przedstawiające koncepcję rozprowadzenia instalacji, umiejscowienia rekuperatora, odnośniki do informacji o zastosowanych materiałach wentylacyjnych oraz wycenę inwestycji. Zakupiony projekt jest wykonywany tylko dla wentylacji mechanicznej opartej o system PE-FLEX® i rekuperatory reQnet oraz iZZi dla przekroju przewodu Ø50, Ø75 lub Ø90. Czas realizacji projektu do 10 dni roboczych Zmiany do projektów dotyczą jedynie projektów przez nas wykonanych.

Gotowy do wysyłki do 10 dni roboczych
Powierzchnia użytkowa domu

Rodzaj projektu
Aby dodać projekt do wyceny należy zaakceptować oba powyższe punkty.

Schemat zamawiania projektu i wyceny systemu PE-FLEX®:

Schemat zamówienia projektu i materiałów PE-FLEX

Projekt wentylacji jest realizowany do 10 dni roboczych

od momentu potwierdzenia przez projektanta dostarczenia kompletu dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia pracy, formularza z pytaniami oraz zaksięgowania pieniędzy na rachunku bankowym. W szczególnych wypadkach termin może się wydłużyć. Projekt z pieczatką realizowany jest do 10 dni roboczych ze wzglądu na czas wysyłki.

* Do zaprojektowania wentylacji mechanicznej prosimy po zakupie w e-mailu załączyć rzuty wszystkich kondygnacji budynku wraz z opisem przeznaczenia i powierzchnią pomieszczeń, przekroje wysokościowe (A-A i B-B) oraz formularz z pytaniami wraz z uwagami dotyczącymi ewentualnych zmian w projekcie (format JPG lub PDF)

Maksymalny rozmiar załączników to 25 MB.


UWAGA PROMOCJA! PROJEKT za 0 zł!
Wraz z projektem otrzymasz kupon rabatowy na produkty PE-FLEX o wartości zakupionego projektu! Kupon przyznawany jest wyłącznie klientom indywidualnym i obowiązuje przy zakupach powyżej 3000 zł (sprawdź regulamin).
Promocja NIE DOTYCZY projektu z pieczęcią.


Dostępne są dwa typu projektów:

 • Projekt poglądowy z wyceną - dokumentacja ze szkicem instalacji oraz listą i wyceną materiałów pozwalająca wykonać instalację systemu wentylacji mechanicznej w domu.
 • Projekt z pieczęcią - zawierający dodatkowo cztery egzemplarze projektu w formie papierowej ze zmienioną częścią opisową i podbite pieczątkami - prawnie zatwierdzony do przedstawienia w Urzędzie Państwowym.

Oferta dotyczy wykonania dokumentacji technicznej (projektu) wentylacji mechanicznej
z odzyskiem ciepła w systemie PE-FLEX® dla domów jednorodzinnych.

 • Projekt zawiera opis techniczny, rysunki przedstawiające koncepcję rozprowadzenia instalacji wentylacji mechanicznej w systemie PE-FLEX®, umiejscowienia rekuperatora, odnośniki do informacji o zastosowanych materiałach wentylacyjnych oraz wycenę inwestycji.
 • Projekt wykonywany jest na systemie PE-FLEX Spectra 1000 i PE-FLEX EPS
 • W przypadku budynków o powierzchni większej niż 400 m2 prosimy o kontakt z projektantem w celu ustalenia indywidualnej ceny.
 • Projekt nie zakłada uwzględnienie gruntowego glikolowego wymiennika ciepła, gruntowego wymiennika ciepła oraz pompy ciepła.
 • Zakupiony projekt jest wykonywany wyłącznie dla wentylacji mechanicznej opartej o system PE-FLEX® dla przekroju przewodu Ø50, Ø75 lub Ø90. 
 • Projekty posiadające uzgodnienia ze służbami ppoż, sanepid, bhp (np. dla budynków usługowych) nie są dostępne do uzyskania w naszej firmie.
 • Dokumentacja wykonywana jest zgodnie z wszelkimi normami wentylacyjnymi i budowlanymi w POLSCE. Nie wykonujemy projektów w oparciu o normy innych państw. 
 • Projekt poglądowy z wyceną przekazywany jest drogą elektroniczną w formacie .pdf, do otworzenia którego wymagany jest program Adobe Reader.
 • Projekt z pieczęciami dostarczany jest przez kuriera w czterech niezbindowanych egzemplarzach.
 • Zakupione wg dostarczonego projektu i niewykorzystane elementy instalacji nadające się do dalszej odsprzedaży (w oryginalnych opakowaniach, nie zabrudzone i bez śladu użytkowania) można zwrócić we własnym zakresie wyłącznie do 90 dni od daty ich zakupu.
 • Cena zawiera projekt wentylacji mechanicznej z centralą wraz z wyliczeniami i wyceną. W sprawie wyceny poprawki proszę zgłosić się do projektanta.
 • Każda poprawka zmieniająca projekt wynosi od 100 zł do 150 zł brutto. Dotyczy tego samego projektu.

Przykładowe projekty:


 

Rzuty prosimy wysyłać na e-mail:

projekt@peflex.pl

Numer telefonu do projektantów: 790 534 200


FAQZobacz więcej informacji na: peflex.pl#projekt