Projekt i wycena instalacji wentylacji domu jednorodzinnego
Sprzedawca:
Logo sklepu PE-FLEX sp. z o.o. sp. k.

Projekt i wycena instalacji wentylacji domu jednorodzinnego

203,25 zł NETTO
250,00 zł BRUTTO

PROMOCJA Projekt za 0 zł
Wraz z projektem otrzymasz kupon rabatowy na produkty PE-FLEX o wartości zakupionego projektu! Kupon przyznawany jest wyłącznie klientom indywidualnym i obowiązuje przy zakupach powyżej 3000 zł (sprawdź regulamin). Promocja NIE DOTYCZY projektu z pieczęcią.

Projekt wentylacji mechanicznej (rekuperacji) zawiera opis techniczny, rysunki przedstawiające koncepcję rozprowadzenia instalacji, umiejscowienia rekuperatora, odnośniki do informacji o zastosowanych materiałach wentylacyjnych oraz wycenę inwestycji. Zakupiony projekt jest wykonywany tylko dla wentylacji mechanicznej opartej o system PE-FLEX® i rekuperatory reQnet oraz iZZi dla przekroju przewodu Ø50, Ø75 lub Ø90. Czas realizacji projektu do 7 dni roboczych Czas wykonania projektów nie uwzględnia okresu oczekiwania przez projektanta na kontakt w celu wyjaśnienia szczegółów projektu, potwierdzenia projektu wstępnego lub nanoszenia zmian zgłoszonych w trakcie jego wykonywania. Zmiany do projektów dotyczą jedynie projektów przez nas wykonanych.

Gotowy do wysyłki do 7 dni roboczych
Powierzchnia użytkowa domu

Rodzaj projektu


Czas wykonania
Aby dodać projekt do wyceny należy zaakceptować oba powyższe punkty.

Schemat zamawiania projektu i wyceny systemu PE-FLEX®:

Schemat zamówienia projektu i materiałów PE-FLEX

Projekt wentylacji jest realizowany do 7 dni roboczych

od momentu potwierdzenia przez projektanta dostarczenia kompletu dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia pracy, formularza z pytaniami oraz zaksięgowania pieniędzy na rachunku bankowym. W szczególnych wypadkach termin może się wydłużyć. Projekt z pieczatką realizowany jest do 10 dni roboczych ze wzglądu na czas wysyłki.

Czas wykonania projektów nie uwzględnia okresu oczekiwania przez projektanta na kontakt w celu wyjaśnienia szczegółów projektu, potwierdzenia projektu wstępnego lub nanoszenia zmian zgłoszonych w trakcie jego wykonywania.

* Do zaprojektowania wentylacji mechanicznej prosimy po zakupie w e-mailu załączyć rzuty wszystkich kondygnacji budynku wraz z opisem przeznaczenia i powierzchnią pomieszczeń, przekroje wysokościowe (A-A i B-B) oraz formularz z pytaniami wraz z uwagami dotyczącymi ewentualnych zmian w projekcie (format JPG lub PDF)

Maksymalny rozmiar załączników to 25 MB.


UWAGA PROMOCJA! PROJEKT za 0 zł!
Wraz z projektem otrzymasz kupon rabatowy na produkty PE-FLEX o wartości zakupionego projektu! Kupon przyznawany jest wyłącznie klientom indywidualnym i obowiązuje przy zakupach powyżej 3000 zł (sprawdź regulamin).
Promocja NIE DOTYCZY projektu z pieczęcią.


Dostępne są dwa typu projektów:

 • Projekt poglądowy z wyceną - dokumentacja ze szkicem instalacji oraz listą i wyceną materiałów pozwalająca wykonać instalację systemu wentylacji mechanicznej w domu.
 • Projekt z pieczęcią - zawierający dodatkowo cztery egzemplarze projektu w formie papierowej ze zmienioną częścią opisową i podbite pieczątkami - prawnie zatwierdzony do przedstawienia w Urzędzie Państwowym.

Oferta dotyczy wykonania dokumentacji technicznej (projektu) wentylacji mechanicznej
z odzyskiem ciepła w systemie PE-FLEX® dla domów jednorodzinnych.

 • Projekt zawiera opis techniczny, rysunki przedstawiające koncepcję rozprowadzenia instalacji wentylacji mechanicznej w systemie PE-FLEX®, umiejscowienia rekuperatora, odnośniki do informacji o zastosowanych materiałach wentylacyjnych oraz wycenę inwestycji.
 • Projekt wykonywany jest na systemie PE-FLEX Spectra 1000 i PE-FLEX EPS
 • W przypadku budynków o powierzchni większej niż 400 m2 prosimy o kontakt z projektantem w celu ustalenia indywidualnej ceny.
 • Projekt nie zakłada uwzględnienie gruntowego glikolowego wymiennika ciepła, gruntowego wymiennika ciepła oraz pompy ciepła.
 • Zakupiony projekt jest wykonywany wyłącznie dla wentylacji mechanicznej opartej o system PE-FLEX® dla przekroju przewodu Ø50, Ø75 lub Ø90. 
 • Projekty posiadające uzgodnienia ze służbami ppoż, sanepid, bhp (np. dla budynków usługowych) nie są dostępne do uzyskania w naszej firmie.
 • Dokumentacja wykonywana jest zgodnie z wszelkimi normami wentylacyjnymi i budowlanymi w POLSCE. Nie wykonujemy projektów w oparciu o normy innych państw. 
 • Projekt poglądowy z wyceną przekazywany jest drogą elektroniczną w formacie .pdf, do otworzenia którego wymagany jest program Adobe Reader.
 • Projekt z pieczęciami dostarczany jest przez kuriera w trzech niezbindowanych egzemplarzach.
 • Zakupione wg dostarczonego projektu i niewykorzystane elementy instalacji nadające się do dalszej odsprzedaży (w oryginalnych opakowaniach, nie zabrudzone i bez śladu użytkowania) można zwrócić we własnym zakresie wyłącznie do 90 dni od daty ich zakupu.
 • Cena zawiera projekt wentylacji mechanicznej z centralą wraz z wyliczeniami i wyceną. W sprawie wyceny poprawki proszę zgłosić się do projektanta.
 • Każda poprawka zmieniająca projekt wynosi od 100 zł do 150 zł brutto. Dotyczy tego samego projektu.

Przykładowe projekty:


 

Rzuty prosimy wysyłać na e-mail:

projekt@peflex.pl

Numer telefonu do projektantów: 790 534 200


FAQZobacz więcej informacji na: peflex.pl#projekt