Przepustnica-tłumik INNO JEVEN z pianki poliuretanowej
Sprzedawca:
Logo sklepu PE-FLEX sp. z o.o. sp. k.

Przepustnica-tłumik INNO JEVEN z pianki poliuretanowej

20,40 zł NETTO
25,09 zł BRUTTO

Przepustnica jest produkowana ze specjalnej plastycznej pianki o niezwykłych właściwościach tłumiących. Regulacja przepływu powietrza i wielkości spadku ciśnienia odbywa się w bardzo prosty sposób przez otwieranie lub zamykanie owalnych otworów przelotowych w przepustnicy. Unikalny materiał i konstrukcja sprawiają, że efektywnie tłumi dźwięki przy różnych poziomach ciśnienia powietrza w kanałach.

Przepustnica-tłumik PE-FLEX - NOWOŚĆ!
Zobacz NOWOŚĆ!
Przepustnica z pianki akustycznej PE-FLEX!

Produkt chwilowo niedostępny
ŚrednicaBudowa i działanie przepustnicy/tłumika INNO 

Przepustnica INNO jest przeznaczona do montażu w okrągłych kanałach wentylacyjnych. Przepustnica jest całkowicie wykonana z miękkiej plastycznej pianki o dobrych właściwościach tłumiących. Przepustnica posiada otwory przelotowe, którymi można regulować przepływ przez otwieranie lub zamykanie ich zatyczkami z tego samego materiału. Unikalny materiał i konstrukcja sprawiają, że INNO ma bardzo dobre właściwości tłumiące nawet przy wysokim poziomie ciśnienia w kanałach. Przepustnice INNO posiadają otwór pomiarowy dla ułatwienia pomiaru przepływu powietrza w kanale.


INNO jako tłumik

Trwała plastyczna pianka z której jest produkowana przepustnica INNO ma otwartą strukturę komórkową i wysoką gęstość. Sprawia to, że INNO ma niezwykłą zdolność absorbowania dźwięku, dlatego też przepustnica INNO działa  jako bardzo efektywny i prosty tłumik. Można montować kilka przepustnic jedna za drugą w celu zwiększenia tłumienia
dźwięku


Materiał absorbujący dźwięk

Przepustnica INNO jest wytwarzana z elastycznej pianki poliuretanowej. Materiał ten posiada klasę B (B,s1,d0) wg testu na pojedyncze źródło ognia (SBI test), zgodnego z normą PN-EN 13823:2002. Materiał jest również ognioodporny i zgodny z normą amerykańską FMVSS-302 (norma dotycząca palności materiałów), używaną m.in. w przemyśle
samochodowym. 


Przykład montażu przepustnicy/tłumika INNO JEVEN w ramce anemostatu.

INNO JEVEN na suficie


Dane techniczne, powietrze wywiewane/nawiewane

Inno Jeven - dane techniczne

Strumień powietrza - Spadek ciśnienia - Dane akustyczne
LWA - poziom mocy akustycznej w kanale dB(A)
ΔPt(Pa) - całkowita strata ciśnienia

Liczby na wykresie, którymi są opisane krzywe oznaczają ilość otwartych otworów przelotowych. Z prawej strony wykresów pokazane są rysunki przepustnic, gdzie biały kolor oznacza pusty otwór przepustnicy. Przepustnica INNO dostarczana jest z wszystkimi otworami zamkniętymi.


Dane techniczne, sposób montażu i wielkości dostępne są zakładce ZAŁĄCZNIKI.